VOX Вградена плоча EBC311DB

VOX Вградена плоча EBC311DB

EBC311DB

VOX Вградена плоча EBC311DB

12,599 ден

Има

12,599 ден

Достапност: Има SKU: 24EBC311DB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Стаклокерамички
Тип на монтажна плоча Стакло-керамика
Бројот на зоната на готвење 4
Рингла 1 Стакло-керамика 145 мм, 1200 W
Рингла 2 Стакло-керамика 180 мм, 1800 W
Рингла 3 Стаклоќерамична рингла-плоча 290мм, 1800/2700 вати
Вкупна сила 6,5 kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Тајмер Да
Сензори на допир Да
Технологија Гратис кабли за струја, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Димензии на апарат (ШxВxД) 590x41x520 мм
Димензии на пакуван апарат   (ШxВxД) 620x133x578 мм
Нето тежина 9,5 кг
Вкупна тежина 10,25 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 1444 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: