VOX Вградена плоча EBC200DB

VOX Вградена плоча EBC200DB

EBC200DB

VOX Вградена плоча EBC200DB

7,990 ден

Има

7,990 ден

Достапност: Има SKU: 24EBC200DB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Стаклокерамички
Тип на монтажна плоча Стакло-керамика
Бројот на зоната на готвење 2
Рингла 1 Стакло-керамика 145 мм, 1200 W
Рингла 2 Стакло-керамика 180 мм, 1800 W
Вкупна сила 3 kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Технологија Гратис кабли за струја, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Ширина на вградените мерки 270 мм
Длабочина вградена мера 490 мм
Димензии на  апаратот (ШxВxД) 290×47,5×520 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 326 x 133 x 578 мм
Нето тежина 4,7 кг
Вкупна тежина 5 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 2592 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: