VOX Вграден комбиниран фрижидер IKK3400F

VOX Вграден комбиниран фрижидер IKK3400F

IKK3400F

VOX Вграден комбиниран фрижидер IKK3400F

20,490 ден

Има

20,490 ден

Достапност: Има SKU: 24IKK3400F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени фрижидери
Тип Вграден фрижидер со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 251 л
Бруто капацитет на уредот 256 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 181 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 70 л
Внатрешност на фрижидерот 4 сталажи -полици, 4 полици со врати, 1 фиока
Внатрешен замрзнувач 3 фиоки
Сад за лед Да
Сад за јајца Да
Систем за одмрзнување Мануал
Технологија Внатрешно лед осветлување
Систем за ладење Static
Реверзибилна врата Да
Класа на енергија A+
Прилагодлива висина Да
Zero Clearance Да
Ниво на бучава 38 dB
Повеќе гасови R600a
Потрошена енергија на годишно ниво 282
Висина на фрижидерот 1770 мм
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 545 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензија на пакуван апарат (ШxВxД) 584x1834x577 мм
Нето тежина 51.9 кг
Вкупна тежина 55 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 105

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: