VOX Вграден комбиниран фрижидер IKG2600F

VOX Вграден комбиниран фрижидер IKG2600F

VOX Вграден комбиниран фрижидер IKG2600F

VOX Вграден комбиниран фрижидер IKG2600F

17,499 ден

Има

17,499 ден

Достапност: Има SKU: 24IKG2600F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени фрижидери
Тип Вграден фрижидер со замрзнувач горе
Нето капацитет на уредот 214 л
Бруто капацитет на уредот 217 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 176 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 38 л
Внатрешност на фрижидерот 4 сталажи -полици, 4 полици со врати, 1 фиока
Внатрешен замрзнувач 1 полица-сталажа
Сад за лед Да
Сад за јајца Да
Систем за одмрзнување Мануал
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Тивко работење
Систем за ладење Static
Реверзибилна врата Да
Класа на енергија A+
Прилагодлива висина Да
Zero Clearance Да
Ниво на бучава 39 dB
Повеќе гасови R600a
Потрошена енергија на годишно ниво 227
Висина на фрижидерот 1445 мм
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 545 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензија на пакуван апарат (ШxВxД) 584x1509x577 мм
Нето тежина 38.3 кг
Вкупна тежина 42.5 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 140

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: