VOX Шпорет GHT640SB

VOX Шпорет GHT640SB

VOX Шпорет GHT640SB

VOX Шпорет GHT640SB

16,499 ден

Има

16,499 ден

ventilatorska-rerna 89x89 [21-06-2019]голема долна фиокаvelika-zapreminastrujni-kabl-gratis

*вентилаторска рерна, големина на долна фиока, големина на рерна, гратис струјни кабли

Достапност: Има SKU: 24GHT640SB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Шпорет на гас со електрична печка
Тип Шпорет на гас со електрична печка
Тип на грејните елементи 4 плински режачи
Бројот на греачките зони 4
Рингла 1 Мали плински горилник 55 mm, 1000 W
Рингла 2 Полу-брз гас режач 75 mm, 1750 W
Рингла 3 Полу-брз гас режач 75мм, 1750 ватен
Рингла 4 Брз горилник на гас 100 мм, 3000 W
Експрес плочата за готвење 1
Класа на енергија A
Светло внатре во рерната Да
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 65 l
Хромирана решетка 1 ком
Гратис тепсија за печење (длабок ) Да
Гратис тепсија за печење (плиток ) Да
Отстранлива врата од рерната Да
Фиока Да
Капак Да
Висината на подигнатиот капак 1450 мм
Ширина 60 cm
Длабочина со отворената врата 1050 мм
Горен греен елемент 1200 W
Долен елемнет на греачот 1100 W
Електрични дупли греачи на скарата 2600 W
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 105,7
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор 94,8
Потрошена електрична енергија -стандард 0,87 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор 0,78 kWh/циклус
Додатоци за конверзија на гас Да
Сигурносни вентили Да
Технологија Вентилаторска рерна , Голема долна фиока, Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Вентилатор со греачи во вид на прстен Да
Светлосни показатели Индикатор за термостат
Термостат Да
Гаранција 5 години
Боја Црна
Максимална бруто тежина 47.5 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 150 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: