VOX Шпорет GHB622XL

VOX Шпорет GHB622XL

VOX Шпорет GHB622XL

VOX Шпорет GHB622XL

14,999 ден

Има

14,999 ден

голема долна фиокаvelika-zapreminastrujni-kabl-gratisdva_pleha

*големина на долна фиока, големина на рерна, гратис струјни кабли и 2 тепсии

Достапност: Има SKU: 24GHB622XL

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани шпорети
Тип Комбинирани шпорет
Тип на грејните елементи 2 гасни горилници, 2 електрични плочи
Бројот на греачките зони 4
Рингла 1 Полу-брз режач на гас 75 mm, 1750 W
Рингла 2 Брз горилник на гас 100 мм, 3000 W
Рингла 3 Електрична плоча 145 mm, 1000 W
Рингла 4 Електрична плоча 180 mm, 2000 W
Експрес плочата за готвење 2
Тип на рерни Електрична
Хромирана решетка 1 ком
Волумен на рерната 72 л
Гратис тепсија за печење (плиток ) Да
Гратис тепсија за печење (длабок ) Да
Отстранлива врата од рерната Да
Фиока Да
Капак Метален
Висината на подигнатиот капак 1450 мм
Ширина 60 cm
Длабочина со отворената врата 1050 мм
Горен греен елемент 1200 W
Долен елемнет на греачот 1100 W
Електрични дупли греачи на скарата 2600 W
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 93,9
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор
Потрошена електрична енергија -стандард 0,8 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор
Сигурносни вентили Да
Додатоци за конверзија на гас Да
Копче за палење на плинот Да
Технологија Голема долна фиока, Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Копче за плин, Лесно чистење
Класа на енергија A
Светло внатре во рерната Да
Термостат Да
Светлосни показатели Индикатор за термостат
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на уредот (ШxВxД) 850x600x600 mm
Димензии на спакуван уред (ШxВxД) 922x645x684 mm
Максимална нето тежина 40,25 кг
Максимална бруто тежина 42,6 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: