VOX Шпорет EHB504

VOX Шпорет EHB504

VOX Шпорет EHB504

VOX Шпорет EHB504

11,499 ден

Има

11,499 ден

голема долна фиокаstrujni-kabl-gratisdva_plehaлесно чистење

*големина на долна фиока, гратис струјни кабли и 2 тепсии, лесно чистење

Достапност: Има SKU: 24EHB504

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Електрични шпорети
Тип Електрични шпорет
Бројот на греачките зони 4
Тип на грејните елементи Електрични
Рингла 1 Електрична плоча 145mm, 1000 W
Рингла 2 Електрична плоча 145 mm, 1000 W
Рингла 3 Електрична плоча за готвење 180 мм, 1500 W
Рингла 4 Електрична плоча за готвење 180 мм, 1500 W
Експрес плочата за готвење 1
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 55 л
Гратис тепсија за печење (длабок ) Да
Хромирана решетка 1 ком
Гратис тепсија за печење (плиток ) Да
Отстранлива врата од рерната Да
Фиока Да
Капак Метален
Висината на подигнатиот капак 1450 мм
Ширина 50 cm
Длабочина со отворената врата 1050 мм
Горен греен елемент 1000 W
Долен елемнет на греачот 1000 W
Електрични дупли греачи на скарата Да
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 105,1
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор
Потрошена електрична енергија -стандард 0,82 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор
Технологија Голема долна фиока, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Класа на енергија A
Светлосни показатели Индикатор-показател на електрична рингла-плоча,индикатор за уклучување на термостатот
Термостат Да
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на уредот (ШxВxД) 850 x 500 x 600 мм
Димензии на пакуван  уред(ШxВxД) 919x545x684 mm
Максимална нето тежина 43 kg
Максимална бруто тежина 46.2 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 187 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: