VOX Шпорет CHT6051XL

VOX Шпорет CHT6051XL

VOX Шпорет CHT6051XL

VOX Шпорет CHT6051XL

18,999 ден

Има

18,999 ден

ventilatorska-rerna 89x89 [21-06-2019]velika-zapreminaголема долна фиокаstrujni-kabl-gratis

*вентилаторска рерна, големина на рерната, големина на долна фиока, гратис струјни кабли

Достапност: Има SKU: 24CHT6051XL

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Стакло-ќерамички шпорети
Тип Стакло-ќерамички шпорет
Тип на грејните елементи Стаклокерамика
Бројот на греачките зони 4
Рингла 1 Стаклокерамична плоча 145 mm, 1200 W
Рингла 2 Стаклокерамична плоча 145 mm, 1200 W
Рингла 3 Стаклоќерамична рингла-плоча 180мм, 1800 вати
Рингла 4 Стакло-керамичка плоча за готвење 180 мм, 1800 W
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 65 l
Хромирана решетка 1 ком
Гратис тепсија за печење (плиток ) Да
Гратис тепсија за печење (длабок ) Да
Отстранлива врата од рерната Да
Фиока Да
Ширина 60 cm
Длабочина со отворената врата 1040 mm
Горен греен елемент 1200 W
Долен елемнет на греачот 1100 W
Електрични дупли греачи на скарата 2600 W
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 105,7
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор 94,8
Потрошена електрична енергија -стандард 0,87 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор 0,78 kWh/циклус
Светло внатре во рерната Да
Светлосни показатели Индикатор за стаклена керамичка плоча, индикатор за термостат
Технологија Вентилаторска рерна, Голема долна фиока, Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Екран Да
Класа на енергија A
Тајмер Дигитален
Термостат Да
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на уредот (ШxВxД) 850x600x600 mm
Димензии на пакуван уред (ШxВxД) 922x645x684 mm
Максимална нето тежина 42,75 кг
Максимална бруто тежина 44,33 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 150 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: