VOX Шпорет CHT5001

VOX Шпорет CHT5001

VOX Шпорет CHT5001

VOX Шпорет CHT5001

16,499 ден

Има

16,499 ден

ventilatorska-rerna 89x89 [21-06-2019]голема долна фиокаstrujni-kabl-gratisdva_pleha

*вентилаторска рерна, големина на долна фиока, гратис струјни кабли и 2 тепсии

Достапност: Има SKU: 24CHT5001

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Стакло-ќерамички шпорети
Тип на грејните елементи Стаклокерамика
Бројот на греачките зони 4
Рингла 1 Стаклокерамична плоча 145 mm, 1200 W
Рингла 2 Стаклокерамична плоча 145 mm, 1200 W
Рингла 3 Стаклоќерамична рингла-плоча 180мм, 1800 вати
Рингла 4 Стакло-керамичка плоча за готвење 180 мм, 1800 W
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 50 л
Хромирана решетка 1 ком
Гратис тепсија за печење (плиток ) Да
Гратис тепсија за печење (длабок ) Да
Отстранлива врата од рерната Да
Фиока Да
Длабочина со отворената врата 1050 мм
Ширина 50 cm
Горен греен елемент 1000 W
Долен елемнет на греачот 1000 W
Електрични дупли греачи на скарата 2600 W
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 105,3
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор 103,9
Потрошена електрична енергија -стандард 0,8 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор 0,79 kWh/циклус
Технологија Вентилаторска рерна , Голема долна фиока, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Класа на енергија A
Светлосни показатели Индикатор за стаклена керамичка плоча, индикатор за термостат
Термостат Да
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на уредот (ШxВxД) 850 x 500 x 600 мм
Димензии на пакуван уредот (ШxВxД) 919 x 545 x 684 мм
Максимална нето тежина 42 кг
Максимална бруто тежина 45.2 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 187 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: