VOX Машина за садови LC6745E

VOX Машина за садови LC6745E

VOX Машина за садови LC6745E

VOX Машина за садови LC6745E

15,799 ден

Има

15,799 ден

*12 комплета, одложен почеток, сигурно заклучување

Достапност: Има SKU: 24LC6745E

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за садови – Ширина 60 сантиметри
Тип Ширина 60цм
Тип на контрола Електронски
Број на комплети 12
Број  на програмите 7
Програми Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Delicate 40°C, Daily 60°C, Intensive 65°C
Број  на температурата 4
Температура °C 40-50-60-65
Класа за перење A
Бoja Бела
Класа за сушење A
Технологија 12 комплети, Одложен почеток, Сигурно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус 12 л
Потрошена енергија по стандардниот циклус 0.9 kWh
Класа на енергија A++
Годишно потрошена вода 3360 л
Годишно потрошена енергија 258 kWh
Почеток/пауза Да
Опција за пола перење Да
Показател на преостанатото време на перењето Да
Показател на циклусот во миењето Да
Показател на циклусот во перењето Да
Показател за недостатокот од сол Да
Број  на сталажи  за шолјите 4
Вклопувачки носачи за садовите во долниата корпа Да
Прилагодлива горната корпа Да
Предперење Да
Скриен греен елемент Да
Заштита од истурање Да
Висина без работна површина 820 мм
Прилагодлива висина + 20 мм
Напон/ фрекфенција 220V – 240V / 50Hz
Ниво на бучава 52 db
Димензии на  апаратот (ШxВxД) 598 x 850 x 598 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 644 x 881 x 661 мм
Нето тежина 41.5 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: