VOX Машина за садови LC22IX

VOX Машина за садови LC22IX

VOX Машина за садови LC22IX

15,499 ден

Има

15,499 ден

Достапност: Има SKU: 24LC22IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за садови – Ширина 60 сантиметри
Тип Ширина 60цм
Тип на контрола Електронски
Број на комплети 12
Број  на програми 6
Бројот на температурата 4
Температура °C 40-50-65-70
Технологија 12 комплети, Брзо перење 30 минути, Одложен почеток, Сигурно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус 12 л
Класа за перење A
Класа за сушење A
Прилагодлива горната корпа Да
Програми Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Intensive 65°C, Extra Intensive 70°C
Потрошена енергија по стандардниот циклус 0.9 kWh
Почеток/пауза Да
Предперење Да
Копче за предперење Да
Одложен почеток 3h/6h/9h/12h
Показател на циклусот во перењето Да
Показател на циклусот во миењето Да
Показател за недостатокот од сол Да
Корпа за прибор за јадење Да
Број  на сталажи за шолјите 2
Скриен греен елемент Да
Филтер Нерѓосувачки челик
Заштита од истурање Да
Висина без работна површина 820 мм
Напон/ фрекфенција 220V – 240V / 50Hz
Прилагодлива висина + 20 мм
Осигурач 10:00 претпл.
Класа на енергија A++
Ниво на бучава 57 db
Гаранција 5 години
Боја Inox
Нето тежина 37 кг
Вкупна тежина 38.7 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 162 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: