VOX Машина за садови LC2145E

VOX Машина за садови LC2145E

VOX Машина за садови LC2145E

13,999 ден

Има

13,999 ден

Достапност: Има SKU: 24LC2145E

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за садови – Ширина 45 сантиметри
Тип Ширина 45 цм
Тип на контрола Електронски
Број на комплети 10
Број на програми 6
Програми Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Hygiene 70°C, Intensive 65°C
Број на температурата 4
Температура °C 40-50-65-70
Класа за перење A
Класа за сушење A
Технологија 10 комплети, Одложен почеток
Потрошена вода при стандарден циклус 11 л
Потрошена енергија по стандардниот циклус 0.75 kWh
Годишно потрошена вода 3080 л
Класа на енергија A++
Висина без работна површина 820 мм
Почеток/пауза Да
Опција за пола перење Да
Корпа за прибор за јадење Да
Годишно потрошена енергија 211 kWh
Прилагодлива горната корпа Да
Горна четка -млазница Да
Показател за недостатокот од сол Да
Број на сталажи за шолјите 4
Заштита од истурање Да
Показател на циклусот во перењето Да
Показател на преостанатото време на перењето Да
Осигурач 10:00 претпл.
Прилагодлива висина + 20 мм
Ниво на бучава 57 db
Нето тежина 35.1 кг
Вкупна тежина 36.7 кг
Димензии на апаратот (ШxВxД) 450 x 850 x 598 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 494 x 881 x 661 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 216 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: