VOX Машина за садови LC15A22IX

VOX Машина за садови LC15A22IX

VOX Машина за садови LC15A22IX

VOX Машина за садови LC15A22IX

18,699 ден

Има

18,699 ден

*15 комплети, брзо перење 30 мии, одложен почеток, сигурно заклучување

Достапност: Има SKU: 24LC15A22IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за садови – Ширина 60 сантиметри
Тип Ширина 60цм
Број на комплети 15
Број на програмите 7
Програми Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Delicate 40°C, Daily 60°C, Intensive 65°C
Број  на температурата 4
Температура °C 40-50-60-65
Класа за перење A
Класа за сушење A
Гаранција 5 години
Технологија 15 Комплети, Брзо перење 30 минути, Одложен почеток, Сигурно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус 9 л
Потрошена енергија по стандарден циклус 0.94 kWh
Класа на енергија A++
Почеток/пауза Да
Предперење Да
Одложен почеток 1h – 24h
Опција за пола перење Да
Показател на преостанатото време на перењето Да
Показател на циклусот во миењето Да
Показател на циклусот во перењето Да
Показател за недостаток  од сол Да
Трета корпа Да
Прилагодлива горна  корпа Да
Филтер Нерѓосувачки челик
Скриен греен елемент Да
Заштита од истурање Да
Висина без работна површина 820 мм
Прилагодлива висина + 20 мм
Напон/ фрекфенција 220V – 240V / 50Hz
Осигурач 10:00 претпл.
Ниво на бучава 47 db
Боја Inox
Нето тежина 47 кг
Вкупна тежина 49 kg
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 162 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: