VOX Машина за садови LC13A1EBIXE

VOX Машина за садови LC13A1EBIXE

VOX Машина за садови LC13A1EBIXE

VOX Машина за садови LC13A1EBIXE

17,499 ден

Има

17,499 ден

*13 комплета, одложен почеток, преносливи носачи за садовите, сигурно заклучување

Достапност: Има SKU: 24LC13A1EBIXE

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за садови – Ширина 60 сантиметри
Тип Ширина 60цм
Број на комплети 13
Број  на програмите 6
Програми Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Hygiene 70°C, Intensive 65°C
Број на температурата 4
Температура °C 40-50-65-70
Класа за перење A
Класа за сушење A
Боја Inox
Технологија 13 комплети, Одложен почеток, Преносливи носачи за садовите, Сигурно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус 12 л
Потрошена енергија по стандардниот циклус 0.94 kWh
Класа на енергија A++
Годишно потрошена вода 3360 л
Годишно потрошена енергија 261 kWh
Почеток/пауза Да
Опција за пола перење Да
Показател на преостанатото време на перењето Да
Показател на циклусот во миењето Да
Показател на циклусот во перењето Да
Показател за недостаток од сол Да
Број на сталажите за шолјите 4
Вклопувачки носачи за садовите во долната корпа Да
Прилагодлива горна корпа Да
Скриен греен елемент Да
Заштита од истурање Да
Висина без работна површина 820 мм
Прилагодлива висина + 20 мм
Напон/ фрекфенција 220V – 240V / 50Hz
Осигурач 10:00 претпл.
Ниво на бучава 49 dB
Димензии на апаратот (ШxВxД) 598 x 850 x 598 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 644 x 881 x 661 мм
Нето тежина 41 кг
Вкупна тежина 42.4 kg
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 162 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: