VOX Машина за перење WM1270T2

VOX Машина за перење WM1270T2

VOX Машина за перење WM1270T2

19,999 ден

Има

19,999 ден

Достапност: Има SKU: 24WM1270T2

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Машини за перење алишта
Тип на машини Машина за перење алишта
Максимален капацитет за перење 7 кг
Број на програмите 15
Програми Cotton Pre-Wash 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C, Cotton, Eco 20°C, Easy Care, Wool, Allergy Safe, Quick Wash 15min/30°C, Rapid Wash 60min/60°C, Mix, Hand Wash, Rinsing, Spin/Drain, Outdoor, Jeans, Off position
Функционални тастери Копче за одложен старт-почеток, копче за поднесувањена центрифугата, копче за антиалергиско перење, копче за почеток/пауза, копче за поднесување на пред-перење, копче за поднесувањена температуратана перењето
Бројот на превртување на центрифугата 1200 rpm
Волумен на барабанот 50 л
Ефикасност на перењето A
Ефикасност на центрифугата B
Технологија Aqua-logic system, Брзо миење 60 минути, Energetska efikasnost A+++ (-20%), Unbalance control system, Голем  дисплеј, Антиалергиски програм, Брзо перење 15 минути, Заштита од алергии, Ладно перење 20C, Сигурно заклучување
Годишно потрошена енергија (kWh) 135
Годишна потрошена вода (l) 9900
Класа на енергија A+++ (-20%)
Предперење Да
Прикажете го преостанатото време Да
Екран Да
Показатели Индикатор за циклус на перење
Off позиција Да
Заштита од истурање Да
Систем за контролирање на дисбалансот Да
Ниво на бучавата ( перењето ) 50 dB
Ниво на бучавата ( центрифугата ) 73 dB
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на  апаратот  (ШxВxД) 597x845x527 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 641x881x577 мм
Нето тежина 70.5 кг
Вкупна тежина 72 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 216 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: