VOX Фрижидер VF2500F

VOX Фрижидер VF2500F

VOX Фрижидер VF2500F

14,990 ден

Има

14,990 ден

Достапност: Има SKU: 24VF2500F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вертикални замрзнувачи
Тип Вертикален замрзнувач
Нето капацитет на уредот 182 l
Бруто капацитет на уредот 210 l
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 182 л
Капацитет на замрзнување 15 кг
Внатрешен замрзнувач 6 фиока
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Климатска класа T / SN
Систем за одмрзнување Мануал
Гас R600a
Тип на контрола Електронски
Zero Clearance Да
Класа на енергија A+
Ниво на бучава 40 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 238 kWh
Реверзибилна врата Да
Висина 1455 мм
Ширина 540 мм
Гаранција 5 години
Длабочина 595 мм
Боја Бела
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 578x1509x632 мм
Нето тежина 44 кг
Вкупна тежина 48 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 128 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: