VOX Фрижидер NF465

VOX Фрижидер NF465

27,999 ден

Има

27,999 ден

Достапност: Има SKU: 24NF465

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани фрижидери со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 432 л
Бруто капацитет на уредот 478 l
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 335 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 97 л
Капацитет на замрзнување 5 кг
Внатрешност на фрижидерот 3 стаклени плочи, 2 фиоки, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач 1 сталажа, 2 сталажи со врати
Систем за ладење Total No Frost
Технологија No frost
Тип на контрола Механички
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 42 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 379 kWh
Висина на фрижидерот 1830 mm
Ширина на фрижидерот 700 mm
Длабочина на фрижидерот 720 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 768x1907x801 мм
Нето тежина 78 кг
Вкупна тежина 84,5 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 59 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: