VOX Фрижидер NF3835IXF

VOX Фрижидер NF3835IXF

26,999 ден

Има

26,999 ден

Достапност: Има SKU: 24NF3835IXF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 360 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 266 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 94 л
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени полици, 2 фиока, 4 полици -сталажи со врати
Внатрешен замрзнувач 2 стаклени полици, 3 фиока
Технологија Multi cooling систем, Анти-бактериска заштита, Брз режим на ладење, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук, Диспанзер за вода, Режим за заштеда на енергија
Боја Inox
Климатска класа T / SN
Тип на контрола Електронски
Систем за ладење NO FROST
Систем за одмрзнување Автоматски
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Сад за јајца Да
Сад за лед Да
Гас R600a
Лесно чистење на ентериерот Да
Екран Да
Ниво на бучава 42 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 349 kWh
Zero Clearance Да
Висина на фрижидерот 2010 мм
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 650 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x2066x728 мм
Нето тежина 72 кг
Вкупна тежина 78 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 54 kom

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: