VOX Фрижидер NF3833AF

VOX Фрижидер NF3833AF

27,999 ден

Има

27,999 ден

Достапност: Има SKU: 24NF3833AF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 360 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 266 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 94 л
Капацитет на замрзнување 8 кг
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени полици, 2 фиока, 4 полици -сталажи со врати
Внатрешен замрзнувач 2 стаклени полици, 3 фиока
Боја антрацит сива
Технологија Multi cooling систем, Анти-бактериска заштита, Брз режим за замрзнување, Брз режим на ладење, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук, Режим за заштеда на енергија
Тип на контрола Електронски
Систем за ладење No Frost
Систем за одмрзнување Автоматски
Класа на енергија A+
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Реверзибилна врата Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Сад за јајца Да
Сад за лед Да
Zero Clearance Да
Екран Да
Ниво на бучава 42 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 349 kWh
Висина на фрижидерот 2010 мм
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 650 мм

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: