VOX Фрижидер NF3830WF

VOX Фрижидер NF3830WF

23,999 ден

Има

23,999 ден

Достапност: Има SKU: 24NF3830WF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 360 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 266 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 94 л
Внатрешност на фрижидерот 5 стаклени полици, 1 фиока, 4 полици -сталажи со врати
Внатрешен замрзнувач 2 сталажи, 3 фиоки
Технологија Multi cooling систем, Анти-бактериска заштита, Брз режим за замрзнување, Брз режим на ладење, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук, Режим за заштеда на енергија
Боја Бела
Систем за ладење NO FROST
Систем за одмрзнување Автоматски
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Реверзибилна врата Да
Сад за лед Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Сад за јајца Да
Zero Clearance Да
Класа на енергија A+
Ниво на бучава 41 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 325 kWh
Висина на фрижидерот 2010 мм
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 650 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x2066x728 мм
Нето тежина 72 кг
Вкупна тежина 78 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 54 kom

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: