VOX Фрижидер NF3733AF

VOX Фрижидер NF3733AF

25,999 ден

Има

25,999 ден

Достапност: Има SKU: 24NF3733AF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Бруто капацитет на уредот 341 л
Нето капацитет на уредот 324 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 230 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 94 л
Внатрешност на фрижидерот 3 стаклени плочи, 2 фиоки, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач 2 стаклени полици, 3 фиока
Технологија Multi cooling систем, Анти-бактериска заштита, Брз режим за замрзнување, Брз режим на ладење, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук, Режим за заштеда на енергија
Боја антрацит сива
Систем за ладење NO FROST
Тип на контрола Електронски
Систем за одмрзнување Автоматски
Гас R600a
Климатска класа T / SN
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Сад за лед Да
Сад за јајца Да
Zero Clearance Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Екран Да
Ниво на бучава 42 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 335 kWh
Висина на фрижидерот 1860 мм
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 650 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x1916x728 mm
Нето тежина 67 кг
Вкупна тежина 73 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 72 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: