VOX Фрижидер NF3730WF

VOX Фрижидер NF3730WF

22,499 ден

Има

22,499 ден

Достапност: Има SKU: 24NF3730WF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 324 л
Бруто капацитет на уредот 341 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 230 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 94 л
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиока, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач 2 сталажи, 3 фиоки
Технологија Multi cooling систем, Анти-бактериска заштита, Брз режим на ладење, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук, Режим за заштеда на енергија
Боја Бела
Систем за ладење NO FROST
Систем за одмрзнување Автоматски
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Класа на енергија A+
Лесно чистење на ентериерот Да
Реверзибилна врата Да
Сад за лед Да
Сад за јајца Да
Zero Clearance Да
Ниво на бучава 41 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 311 kWh
Висина на фрижидерот 1860 мм
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 650 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x1916x728 mm
Нето тежина 67 кг
Вкупна тежина 73 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 72 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: