VOX Фрижидер KS325

VOX Фрижидер KS325

15,499 ден

Има

15,499 ден

Достапност: Има SKU: 24KS325

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери со една врата
Тип Фрижидер со една врата
Нето капацитет на уредот 285 l
Бруто капацитет на уредот 288 l
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 285 л
Внатрешност на фрижидерот 5 стаклени полици, 1 фиока, 5 полици на вратата
Технологија Тивко работење, Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување
Климатска класа N
Гас R600a
Голема фиока за овошје и зеленчук Да
Класа на енергија A
Лесно чистење на ентериерот Да
Сад за јајца Да
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Систем за одмрзнување Автоматски
Тип на контрола Механички
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 40 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 168 kWh
Висина на фрижидерот 1555 mm
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 632,5 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x1616x703 мм
Нето тежина 53,84 кг
Вкупна тежина 58,24 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 78 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: