VOX Фрижидер KS2800G

VOX Фрижидер KS2800G

12,999 ден

Има

12,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KS2800G

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери со една врата
Тип Фрижидер со една врата
Нето капацитет на уредот 250 л
Бруто капацитет на уредот 253 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 250 л
Внатрешност на фрижидерот 5 стаклени полици, 1 фиока, 5 полици на вратата
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук
Климатска класа N
Гас R600a
Голема фиока за овошје и зеленчук Да
Класа на енергија A+
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Систем за одмрзнување Автоматски
Тип на контрола Механички
Реверзибилна врата Да
Сад за јајца Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Гаранција 5 години
Ниво на бучава 41 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 127 kWh
Висина на фрижидерот 1440 mm
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 595 мм
Боја Бела
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 578x1509x632 мм
Нето тежина 39.5 кг
Вкупна тежина 43.5 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 128 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: