VOX Фрижидер KS2800

VOX Фрижидер KS2800

12,999 ден

Има

12,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KS2800

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери со една врата
Тип Фрижидер со една врата
Нето капацитет на уредот 250 л
Бруто капацитет на уредот 253 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 250 л
Внатрешност на фрижидерот 5 стаклени полици, 1 фиока, 5 полици на вратата
Климатска класа N
Гас R600a
Класа на енергија A+
Голема фиока за овошје и зеленчук Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Реверзибилна врата Да
Сад за јајца Да
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Систем за одмрзнување Автоматски
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување
Тип на контрола Механички
Ниво на бучава 42 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 127 kWh
Висина на фрижидерот 1440 mm
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 595 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 578x1509x632 мм
Нето тежина 44,2 кг
Вкупна тежина 47,88 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 128 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: