VOX Фрижидер KS1430S

VOX Фрижидер KS1430S

9,999 ден

Има

9,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KS1430S

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери со една врата
Тип Фрижидер со една врата
Нето капацитет на уредот 121 l
Бруто капацитет на уредот 123 l
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 104 l
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 17 л
Капацитет на замрзнување 2 кг
Внатрешност на фрижидерот 2 стаклени сталажи,1 фиока, 3 сталажи со врати
Внатрешен замрзнувач Комора
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Технологија Тивко работење
Тип на контрола Механички
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 40 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 182 kWh
Висина на фрижидерот 838 мм
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 595 мм
Гаранција 5 години
Боја Сива
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 578x883x632 мм
Нето тежина 27,5 кг
Вкупна тежина 29,5 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 225 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: