VOX Фрижидер KS1200F

VOX Фрижидер KS1200F

7,999 ден

Има

7,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KS1200F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери со една врата
Тип Фрижидер со една врата
Тип на контрола Механички
Нето капацитет на уредот 88 l
Бруто капацитет на уредот 91 l
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 88 л
Внатрешност на фрижидерот 2 стаклени сталажи,1 фиока, 3 сталажи со врати
Внатрешен замрзнувач Комора
Голема фиока за овошје и зеленчук Да
Сад за јајца Да
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Сад за лед Да
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Климатска класа T / SN
Гас R600a
Лесно чистење на ентериерот Да
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 41 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 113 kWh
Висина на фрижидерот 821 mm
Ширина на фрижидерот 480 мм
Длабочина на фрижидерот 500 мм
Боја Бела
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 519x878x544 мм

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: