VOX Фрижидер KK3600SF

VOX Фрижидер KK3600SF

19,999 ден

Има

19,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KK3600SF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 336 л
Бруто капацитет на уредот 348 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 230 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 106 л
Капацитет на замрзнување 4,5 кг
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиока, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач 3 фиоки
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук
Систем за ладење Static / LESS FROST
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Гас R600a
Климатска класа T / SN
Zero Clearance Да
Реверзибилна врата Да
Висина на фрижидерот 1860 мм
Потрошена енергија (kWh/години) 306 kWh
Ниво на бучава 39 dB
Ширина на фрижидерот 595 мм
Класа на енергија A+
Длабочина на фрижидерот 650 мм
Гаранција 5 години
Боја Сива
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 664x1916x728 mm
Нето тежина 67 кг
Вкупна тежина 73 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 72 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: