VOX Фрижидер KK3400F

VOX Фрижидер KK3400F

16,990 ден

Има

16,990 ден

Достапност: Има SKU: 24KK3400F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Фрижидери комбинирани со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 286 л
Бруто капацитет на уредот 288 l
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 202 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 84 л
Капацитет на замрзнување 4 кг
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиока, 4полици со врати
Внатрешен замрзнувач 2 стаклени полици, 3 фиоки
Боја Бела
Сад за јајца Да
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Голема преграда за овошје и зеленчук
Сад за лед Да
Систем за ладење Less Frost
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Zero Clearance Да
Лесно чистење на ентериерот Да
Климатска класа ST / N
Висина на фрижидерот 1800 mm
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 40 dB
Ширина на фрижидерот 540 мм
Гас R600a
Длабочина на фрижидерот 595 мм
Потрошена енергија (kWh/години) 264 kWh
Димензии на  пакуван  апарат (ШxВxД) 578x1852x632 мм
Нето тежина 52 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: