VOX Фрижидер KG3300

VOX Фрижидер KG3300

15,999 ден

Има

15,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KG3300

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани фрижидери со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 305 l
Бруто капацитет на уредот 310 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 242 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 63 л
Капацитет на замрзнување 3,5 кг
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 4полици со врати
Внатрешен замрзнувач 1 полица-сталажа
Климатска класа N
Нето тежина 59,06 кг
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Тип на контрола Механички
Гас R600a
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 42 dB
Висина на фрижидерот 1705 mm
Ширина на фрижидерот 595 мм
Длабочина на фрижидерот 598 мм
Гаранција 5 години
Боја Бела
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 664x1779x668 мм
Вкупна тежина 63 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 74 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: