VOX Фрижидер KG2600B

VOX Фрижидер KG2600B

13,899 ден

Има

13,899 ден

Достапност: Има SKU: 24KG2600B

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани фрижидери со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 227 l
Бруто капацитет на уредот 230 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 187 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 40 л
Капацитет на замрзнување 2 кг
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 4полици со врати
Внатрешен замрзнувач 1 полица-сталажа
Систем за ладење СТАТИЧЕН
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Технологија Тивко работење
Тип на контрола Механички
Климатска класа N
Гас R600a
Класа на енергија A+
Реверзибилна врата Да
Ниво на бучава 41 dB
Потрошена енергија (kWh/години) 216 kWh
Висина на фрижидерот 1440 mm
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 595 мм
Гаранција 5 години
Боја Црна
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 578x1509x632 мм
Нето тежина 42,6 кг
Вкупна тежина 48,4 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 128 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: