VOX Фрижидер KG2500SF

VOX Фрижидер KG2500SF

11,990 ден

Има

11,990 ден

Достапност: Има SKU: 24KG2500SF

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани фрижидери со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 213 l
Бруто капацитет на уредот 216 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 171 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 42 л
Внатрешност на фрижидерот 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 4полици со врати
Внатрешен замрзнувач 1 полица-сталажа
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Тивко работење
Тип на контрола Механички
Систем за ладење Less Frost
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Климатска класа N
Гас R600a
Ниво на бучава 41 dB
Реверзибилна врата Да
Класа на енергија A+
Потрошена енергија (kWh/години) 212 kWh
Висина на фрижидерот 1440 mm
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 570 мм
Гаранција 5 години
Боја Сива
Димензии на  пакуван апарат  (ШxВxД) 578x1509x600 мм
Нето тежина 39 кг
Вкупна тежина 42.6 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 134 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: