VOX Фрижидер KG2500F

VOX Фрижидер KG2500F

11,999 ден

Има

11,999 ден

Достапност: Има SKU: 24KG2500F

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Комбинирани фрижидери со замрзнувач долу
Нето капацитет на уредот 213 l
Бруто капацитет на уредот 216 л
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 171 л
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 42 л
Внатрешност на фрижидерот 3 стаклени плочи, 1 фиока, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач 1 полица-сталажа
Технологија Анти-бактериска заштита, Внатрешно лед осветлување, Тивко работење
Тип на контрола Механички
Систем за ладење Less Frost
Систем за одмрзнување Автоматски / Прирачник
Климатска класа N
Ниво на бучава 41 dB
Класа на енергија A+
Гас R600a
Реверзибилна врата Да
Потрошена енергија (kWh/години) 212 kWh
Висина на фрижидерот 1440 mm
Гаранција 5 години
Ширина на фрижидерот 540 мм
Длабочина на фрижидерот 570 мм
Боја Бела
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 578x1509x600 мм
Нето тежина 39 кг
Вкупна тежина 42.6 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 134 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: