VOX Аспиратор TRD650W

TRD650W

VOX Аспиратор TRD650W

3,799 ден

Има

3,799 ден

Достапност: Има SKU: 24TRD650W

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Стандардни aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
сила на вшмукувањето 215 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 3 W
Вид на светло LED
Годишно потрошена енергија (kWh) 65
Класа на енергија D
Алуминиумски касетен филтер (погодно за пмиење во машина) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Ниво на бучава 69 dB
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Гаранција 5 години
Боја Бела
Нето тежина 4.9 кг
Вкупна тежина 5,6 кг
Димензии апаратот (ШxВxД) 600 x 150 x 500 мм
Димензии пакуван апарат (ШxВxД) 660 x 200 x 530 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 1050

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: