VOX Аспиратор TRD650IX

TRD650IX

VOX Аспиратор TRD650IX

3,999 ден

Има

3,999 ден

Достапност: Има SKU: 24TRD650IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Стандардни aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
сила на вшмукувањето 215 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 3 W
Вид на светло LED
Годишно потрошена енергија (kWh) 65
Алуминиумски касетен филтер  ( погодно за миење во машина за садови) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Класа на енергија D
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 1050
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Ниво на бучава 69 dB
Гаранција 5 години
Боја Inox
Нето тежина 4.9 кг
Вкупна тежина 5,6 кг
Димензии  апарата (ШxВxД) 600 x 150 x 500 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 660 x 200 x 530 мм

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: