VOX Аспиратор PIO650IX

PIO650IX

VOX Аспиратор PIO650IX

3,990 ден

Има

3,990 ден

Достапност: Има SKU: 24PIO650IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 6 W
Вид на светло LED
Годишно потрошена енергија (kWh) 62
Класа на енергија D
Алуминиумски касетен филтер (погодно за миење во машина за садови) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Ниво на бучава 59 dB
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Гаранција 5 години
Боја Бела
Нето тежина 4.95
Вкупна тежина 5.55 кг
Димензии на  апаратот (ШxВxД) 600 x 174 x 425 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 650 x 240 x 380 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 1225

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: