VOX Аспиратор PIO6502MW

VOX Аспиратор PIO6502MW

PIO6502MW

VOX Аспиратор PIO6502MW

4,990 ден

Има

4,990 ден

Достапност: Има SKU: 24PIO6502MW

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
сила на вшмукувањето 483 m3/h
Број на моторот 2
Номинална силина на системот за осветлување 4 W
Вид на светло LED
Годишно потрошена енергија (kWh) 127
Класа на енергија D
Алуминиумски касетен филтер (погодно за миење во машина за садови) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Ниво на бучава 68 dB
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Боја Бела
Нето тежина 6.8 кг
Вкупна тежина 7.4 кг
Димензии на  апаратот  (ШxВxД) 600 x 174 x 425 мм
Димензии на  пакуван  апарат (ШxВxД) 620 x 230 x 340 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 1467

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: