VOX Аспиратор CHM650IX

CHM650IX

VOX Аспиратор CHM650IX

5,990 ден

Има

5,990 ден

Достапност: Има SKU: 24CHM650IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Декоративни aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
Сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 6,3 W
Вид на светло LED
Можност за прилагодување на висината Да
Годишно потрошена енергија (kWh) 60
Алуминиумски касетен филтер  (погодно за миење во машина за садови) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Класа на енергија D
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Ниво на бучава 61 dB
Гаранција 5 години
Боја Inox
Нето тежина 6.7 кг
Вкупна тежина 7.2 кг
Димении на апаратот (ШxВxД) 598 x 902 x 450 мм
Димензии  пакуван апарат (ШxВxД) 690 x 235 x 525 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 845

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: