VOX Аспиратор CGL650IX

CGL650IX

VOX Аспиратор CGL650IX

8,499 ден

Има

8,499 ден

Достапност: Има SKU: 24CGL650IX

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Декоративни aспиратори
Тип Декоративен
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 3 W
Вид на светло LED
Можност за прилагодување на висината Да
Годишно потрошена енергија (kWh) 60
Алуминиумски касетен филтер(погодно за миење во машина за садови) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Класа на енергија D
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Ниво на бучава 61 dB
Гаранција 5 години
Боја Inox
Нето тежина 9,75 кг
Вкупна тежина 11,65 кг
Димензии на апаратот  (ШxВxД) 598 x 900 x 450 мм
Димензии напакуван апарат (ШxВxД) 665 x 415 x 495 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 500

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: