VOX Аспиратор BTG620BL

BTG620BL

VOX Аспиратор BTG620BL

8,499 ден

Има

8,499 ден

Достапност: Има SKU: 24BTG620BL

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Декоративни aспиратори
Тип Декоративен
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 3 W
Вид на светло LED
Годишно потрошена енергија (kWh) 60
Класа на енергија D
Алуминиумски касетен филтер (погодно за миење во машина за садови)) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Ниво на бучава 61 dB
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Гаранција 5 години
Боја Црна
Нето тежина 7.55
Вкупна тежина 10.2 кг
Димензии на  апаратот (ШxВxД) 596 x 300 x 230 мм
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 690 x 465 x 465 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 425

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: