VOSTANE Далматинска печеница слајс 100gr

VOSTANE Далматинска печеница слајс 100gr

VOSTANE Далматинска печеница слајс 100gr

VOSTANE Далматинска печеница слајс 100gr

147 ден

Има

147 ден

Достапност: Има SKU: 062829

Опис

VOSTANE Далматинска печеница слајс 100gr

Опис: Траен сувомеснат производ од квалитетно свинско каре.

Нето: 100gr

Состав: Oзначено на пакувањето.

Употребливо до:  Oзначен на амбалажата.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: