VIVA Фрути портокал 2l

VIVA Фрути портокал 2l

VIVA Фрути портокал 2l

75 ден

Има

75 ден

Достапност: Има SKU: 023625

Опис

VIVA Фрути портокал 2l

 

Опис: VIVA Фрути портокал.

Состав: вода, сок од портокал од концентрат, шеќер, киселина (лимонска киселина), антиоксидант (аскорбинска киселина), арома, стабилизатори (карбокси метил целулоза, гума арабика, Е 445), боја (каротени).  Пастеризиран. Без конзерванси.

Нето: 2l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: