VIVA Фрути ананас 2l

VIVA Фрути ананас 2l

VIVA Фрути ананас 2l

75 ден

Има

75 ден

Достапност: Има SKU: 023624

Опис

VIVA Фрути ананас 2l

Опис: VIVA Фрути ананас.

Состав: вода, сок од ананас од концентрат, шеќер, киселина (лимонска киселина), антиоксидант (аскорбинска киселина), арома, стабилизатор (гума арабика, Е445), боја (каротени). Пастеризиран. Без конзерванси.

Нето: 2l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: