VIVA Сок Фреш вишна 1.5l

VIVA Сок Фреш вишна 1.5l

VIVA Сок Фреш вишна 1.5l

55 ден

Има

55 ден

Достапност: Има SKU: 071189

Опис

VIVA Сок Фреш вишна 1.5l

Опис: VIVA Фреш вишна.Негазиран освежителен безалкохолен пијалок со минимум 10% овошен сок, со вкус на вишна.

Состав: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат (10%), регулатор на киселост (лимонска киселина, тринатриум цитрат), конзерванси (калиум сорбат и натриум бензоат), арома,

природна боја (концентрат од црн морков и хибискус). Пастеризиран.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: