VIVA Фреш лимон и бозел 0.5l

VIVA Фреш лимон и бозел 0.5l

VIVA Фреш лимон и бозел 0.5l

VIVA Фреш лимон и бозел 0.5l

30 ден

Има

30 ден

Достапност: Има SKU: 059641

Опис

VIVA Фреш лимон и бозел 0.5l

Опис: VIVA Фреш лимон и бозел. Негазиран освежителен безалкохолен пијалок со минимум 3% овошен сок, со вкус на лимон и бозел.

Состав: вода, шеќер, сок од лимон од концентрат (3%), регулатор на киселост (лимонска киселина), стабилизатори (гума арабика, E445), конзерванси (калиум сорбат и натриум бензоат), антиоксидант (аскорбинска киселина), арома, боја (каротeни, E131). Пастеризиран.

Нето: 0.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: