VIVA Fresh Леден чај лимон 1.5l

VIVA Fresh Леден чај лимон 1.5l

VIVA FRESH Леден чај лимон 1.5l

VIVA Fresh Леден чај лимон 1.5l

44 ден

Out of stock

44 ден

VIVA Fresh Леден чај лимон 1.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 031395

Опис

VIVA Fresh Леден чај лимон 1.5l

Опис: Ладен чај  од лимон. Негазиран безалкохолен освежувачки пијалок со намалени енергетски вредности на шеќер и засладувачи.

Состав: Вода, шеќер, фруктоза, киселини: лимонска киселина, екстракт од  чај (0,09%), сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, регулатор на киселост: натриум цитрати.

Нето: 1.5l

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: