VIVA Fresh Леден чај брусница 1.5l

VIVA Fresh Леден чај брусница 1.5l

VIVA FRESH Леден чај брусница 1.5l

VIVA Fresh Леден чај брусница 1.5l

44 ден

Има

44 ден

VIVA Fresh Леден чај брусница 1.5l

 

Достапност: Има SKU: 031078

Опис

VIVA Fresh Леден чај брусница 1.5l

Опис: Ладен чај од брусница. Чај збогатен со најомилените бобинки – брусницата, во која посебно ќе уживаат најмладите.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.5l

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: