VIVA Дизни спајдермен јаболка 100% 200ml

VIVA Дизни спајдермен јаболка 100% 200ml

VIVA Дизни спајдермен јаболка 100% 200ml

VIVA Дизни спајдермен јаболка 100% 200ml

15 ден

Out of stock

15 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 031431

Опис

VIVA Дизни спајдермен јаболка 100% 200ml

Опис: VIVA Дизни спајдермен јаболка 100%. Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје 100%.

Состав: Без додаток на шеќер. Содржи само природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: