VITANOVA Житарици грозје 25gr

VITANOVA Житарици грозје 25gr

VITANOVA Житарици грозје 25gr

10 ден

Out of stock

10 ден

VITANOVA Житарици грозје 25gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 022860

Опис

VITANOVA Житарици грозје 25gr

Опис: VITANOVA Житарици грозје 25gr
Состав: Vitanova житарки комбинација со грозје.
Нето: 25gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: