VITANOVA Житарици брусница 25gr

VITANOVA Житарици брусница 25gr

VITANOVA Житарици брусница 25gr

VITANOVA Житарици брусница 25gr

10 ден

Има

10 ден

VITANOVA Житарици брусница 25gr

Достапност: Има SKU: 023766

Опис

VITANOVA Житарици брусница 25gr

Опис: VITANOVA Житарици брусница 25gr.
Состав: Vitanova житарки комбинација со брусница.
Нето: 25gr.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: